Uitslagen 2019

Simon Bakker

Junioren

  • Geldrop
    12e
    27 april 2019

Ferdie van Mil

Sportklasse

  • Deurne-Walsberg
    12e
    3 april 2019
  • Handel
    19e
    12 juni 2019
  • Asten-Diesdonk
    18e
    26 juni 2019
  • Boekel
    34e
    3 juli 2019

Jeroen van de Weijer

Sportklasse masters

  • Deurne-Walsberg
    1e
    3 april 2019
  • Neerkant
    7e
    5 juni 2019
  • Handel
    10e
    12 juni 2019
  • Asten-Diesdonk
    3e
    26 juni 2019
  • Boekel
    1e
    3 juli 2019
  • De Rips
    1e
    10 juli 2019

Marcel Webers

Sportklasse masters

  • Tijdrit Almere-Haven
    2e
    20 april 2019
  • Limburg Cycling Chrono Trofee Panheel
    2e
    8 mei 2019
  • TMZ Tijdrit Waarde
    7e
    11 mei 2019
  • Limburg Cycling Chrono Trofee Herkenbosch
    3e
    22 mei 2019
  • Kasteelronde Mill
    26e
    26 mei 2019
  • Districtskampioenschap Tijdrijden Well/Maasduinen
    1e
    5 juni 2019
  • Regio Kampioenschap-Zuid in Maren-Kessel
    9e
    9 juni 2019
  • Ceepo Grand Prix Tijdrit op circuit Zandvoort
    4e
    16 juni 2019
  • Maaskant Recordrit Siebengewald
    1e
    25 juni 2019
  • Tijdrit Baambrugge
    1e
    28 juni 2019
  • Tijdrit "De Dellen" Heerde
    3e
    2 juli 2019
  • Finale Limburg Cycling Chrono Trofee Sittard
    1e
    10 juli 2019
  • Eindklassement Limburg Cycling Chrono Trofee
    2e
    10 juli 2019
  • NK Tijdrijden WFN Nijeveen
    5e
    13 juli 2019
  • Zeitfahr Cup "Homerrunde" Raesfeld (D)
    3e
    21 juli 2019

Niels Berenschot

Sportklasse

    Tim Verpoort

    Sportklasse masters

    • Neerkant
      23e
      5 juni 2019

    Martijn van Beek

    Funklasse

    • Zwift, Tour de Zwift, etappe 9, Central Park New York
      5e
      2 februari 2019
    • Zwift, TBR Epic KOM
      2e
      12 maart 2019
    • Oploo
      16e
      7 april 2019
    • Kasteelronde Mill
      13e
      26 mei 2019
    • Maaskant Recordrit
      2e
      25 juni 2019
    • NK Tijdrijden Politie
      9e
      2 juli 2019