Uitslagen 2018

Ferdie van Mil

Sportklasse

  • Deurne (Walsberg)
    18e
    04 april 2018
  • Someren-Heide
    65e
    08 april 2018
  • De Mortel
    15e
    11 april 2018
  • Brakel
    52e
    14 april 2018
  • Bakel
    25e
    18 april 2018
  • Gemert
    15e
    25 april 2018
  • ’s-Gravendeel
    24e
    27 april 2018
  • Asten Heusden
    15e
    02 mei 2018
  • Vlierden
    22e
    09 mei 2018
  • Asten Vlosberg
    16e
    23 mei 2018
  • Kasteelronde van Mill
    26e
    17 juni 2018

Jeroen van de Weijer

Sportklasse masters

  • Deurne Walsberg
    3e
    4 april 2018
  • St. Jozefklassieker
    34e
    8 april 2018
  • De Mortel
    9e
    11 april 2018
  • Bakel
    12e
    18 april 2018
  • Gemert
    4e
    25 april 2018
  • Vlierden
    6e
    9 mei 2018
  • Milheeze Hoeven
    4e
    16 mei 2018
  • Asten Vlosberg
    1e
    23 mei 2018
  • Deurne Zeilberg
    4e
    30 mei 2018
  • Omloop v.d. Peelrijt
    57e
    30 juni 2018
  • Deurne Walsberg
    3e
    6 juni 2018
  • De Rips
    6e
    13 juni 2018
  • Kasteelronde van Mill
    38e
    17 juni 2018
  • Mierlo
    3e
    20 juni 2018
  • Asten-Diesdonk
    3e
    27 juni 2018
  • Boekel
    2e
    4 juli 2018
  • Scherpenzeel
    36e
    7 juli 2018
  • De Rips
    2e
    11 juli 2018
  • Eindklassement WVAN
    2e
    18 juli 2018
  • Nettetal (D)
    Pel.
    19 augustus 2018

Martijn van Beek

Sportklasse masters

  • NK Zwift Mtb
    60e
    24 februari 2018

Marcel Webers

Sportklasse masters

  • Start2Finish Tijdrit Almere
    2e
    31 maart 2018
  • Sint Jozef Klassieker Someren-Heide
    13e
    08 april 2018
  • De Mortel
    2e
    11 april 2018
  • Omloop van het Munnikenland Brakel
    43e
    14 april 2018
  • Bakel
    3e
    18 april 2018
  • Aalten
    6e
    22 april 2018
  • Asten Heusden
    4e
    02 mei 2018
  • Panheel (Limburg Cycling Chrono Trofee)
    2e
    09 mei 2018
  • Regiokampioenschap Hoogerheide
    1e
    21 mei 2018
  • Asten Vlosberg
    11e
    23 mei 2018
  • Limburg Cycling Chrono Trofee Herkenbosch
    5e
    30 mei 2018
  • Exel
    48e
    3 juni 2018
  • District Kampioenschap Limburg en Chrono Trofee
    1e
    13 juni 2018
  • Kasteelronde van Mill
    28e
    17 juni 2018
  • Koppeltijdrit Well/Maasduinen
    4e
    20 juni 2018
  • Asten-Diesdonk
    4e
    27 juni 2018
  • Tijdrit "De Dellen" Heerde
    3e
    3 juli 2018
  • Boekel
    4e
    4 juli 2018
  • Omloop der Zevenheuvelen in Berg en Dal
    56e
    8 juli 2018
  • Finale Limburg Cycling Chrono Trofee Sittard
    1e
    11 juli 2018
  • Eindklassement Limburg Cycling Chrono Trofee
    2e
    11 juli 2018
  • NK Tijdrijden WFN in Nijeveen
    7e
    14 juli 2018
  • Milheeze
    17e
    18 juli 2018

Niels Berenschot

Sportklasse

  • Exel
    15e
    3 juni 2018
  • Kasteelronde van Mill
    35e
    17 juni 2018

Tim Kleingeld

Sportklasse

  • De Mortel
    18e
    11 april 2018
  • Bakel
    17e
    18 april 2018
  • Kasteelronde van Mill
    17e
    17 juni 2018

Tim Verpoort

Sportklasse masters

  • Deurne Walsberg
    17e
    4 april 2018
  • De Mortel
    20e
    11 april 2018
  • Bakel
    28e
    18 april 2018
  • Gemert
    15e
    25 april 2018
  • Asten Vlosberg
    19e
    23 mei 2018