Uitslagen 2017

Tim Kleingeld

Sportklasse

  • Kasteelronde Mill
    32e
    07 mei
  • Vlierden
    23e
    10 mei

Marcel Webers

Sportklasse Masters

  • Oss voorjaarsritten
    11e
    12 maart
  • Tijdrit Warns
    2e
    01 april
  • St. Jozefklassieker
    40e
    09 april
  • Tijdrit Almere
    1e
    15 april
  • Omloop van het Munnikenland
    43e
    22 april
  • Tijdrijderscup Almere
    18e
    30 april
  • Kasteelronde Mill
    33e
    07 mei
  • Tijdrit Panheel
    1e
    10 mei
  • Clubkampioenschap WV de Maaskant in Wanroij
    1e
    16 mei
  • Tijdrit Zundert
    3e
    20 mei
  • Asten-Vlosberg
    1e
    24 mei
  • Westerhoven
    23e
    27 mei
  • Tijdrit Herkenbosch
    2e
    31 mei
  • Regiokampioenschappen Wernhout
    24e
    05 juni
  • Regiokampioenschappen Tijdrijden Wernhout
    1e
    07 juni
  • Tijdrit Well
    1e
    14 juni
  • Eindklassement LC Chrono Trofee 2017
    1e
  • Maaskant Recordrit in Siebengewald
    1e
    21 juni
  • Asten-Diesdonk
    2e
    28 juni
  • Boekel
    4e
    05 juli
  • Omloop der Zevenheuvelen
    37e
    09 juli
  • De Rips
    3e
    12 juli
  • Open NK Tijdrijden vrije renners in Nijeveen
    1e
    15 juli
  • Milheeze
    3e
    19 juli
  • WK masters tijdrijden St. Johann (Tirol)
    9e
  • List Title
    23 augustus

Ben Pouwels

Sportklasse Masters

  • Beveren Waas (B)
    13e
    11 maart
  • Amersfoort
    11e
    18 maart
  • Rotterdam
    10e
    19 maart
  • Nieuwkuijk
    12e
    25 maart
  • Spijkenisse
    10e
    26 maart
  • Eibergen
    11e
    02 april
  • Rotterdam
    14e
    09 april
  • Nieuwegein
    11e
    13 april
  • Almelo
    11e
    15 april
  • Nieuwegein
    14e
    20 april
  • Uithoorn
    13e
    22 april
  • Doetinchem
    10e
    23 april
  • Nieuwegein
    10e
    04 mei
  • Nieuwegein
    9e
    11 mei
  • Raesfeld (D)
    5e
    14 mei
  • Sparnwoude
    12e
    28 mei
  • Nieuwegein
    15e
    01 juni
  • Maassluis
    14e
    04 juni
  • Nieuwegein
    14e
    08 juni
  • Nieuwegein
    11e
    15 juni
  • Nieuwegein
    15e
    22 juni
  • Zutphen
    13e
    02 juli
  • Nieukerk (D)
    4e
    09 juli
  • Nieukerk (D)
    3e
    30 juli
  • Woesten (B)
    10e
    10 augustus
  • Woesten (B)
    4e
    13 augustus
  • Raesfeld (D)
    5e
    27 augustus
  • Nieukerk (D)
    5e
    10 september
  • Rotterdam
    12e
    23 september
  • Lochristie (B)
    14e
    08 october

Martijn van Beek

Sportklasse Masters

  • Langenberg MTB Marathon Senioren 2 (D)
    16e
    01 oktober 2017